rabat

Zgarnij 10% rabatu extra!

Wpisz w koszyku:

5NSV-DYF1

fitt spray banner główny

Fitt Spray - PRO

Fitt Spray PRO to środek w postaci płynnej, oparty na naturalnych substancjach aktywnych pochodzenia organicznego. Powstał z myślą o osobach prowadzących dietę, odchudzających się oraz wszystkich pragnących ustabilizowania regularności posiłków podczas dnia. Składniki aktywne zawarte w formule Fitt spray PRO wspomagają utrzymywanie założeń diety eliminując podjadanie między posiłkami. Dużą jego zaletą jest to, że opakowanie produktu jest małe i dyskretne, dlatego można mieć go zawsze przy sobie w razie potrzeby. Warto też wspomnieć o sposobie stosowania spray’u: w chwili wystąpienia pokusy na podjadanie (poza ustalonymi posiłkami) należy aplikować produkt poprzez psiknięcie w jamę ustną jak odświeżacz do ust. Prawda, że proste?

DZIAŁANIE I PRZEZNACZENIE

Produkt sam w sobie nie walczy ze zbędnymi kilogramami, a ze słabościami, które prowadzą do nadwagi. Jest to rozwiązanie dla każdego, kto ma problem z utrzymaniem regularności posiłków i podjadaniem między nimi. W większości przypadków, pomijając rzecz jasna osoby dotknięte chorobami prowadzącymi do nadwagi, samo utrzymanie regularnego sposobu odżywiania gwarantuje uzyskanie prawidłowej masy ciała bez konieczności stosowania jakichkolwiek wspomagaczy. Można oczywiście stosować preparaty dostarczające organizmowi minerały i witaminy, jednakże prawidłowo zbilansowana dieta sama w sobie powinna zapewnić ich odpowiednią dawkę. Reasumując: Ustabilizowanie ilości i regularności posiłków, prawidłowe nawadnianie organizmu, oraz wyeliminowanie "podjadania" jest kluczem do szczupłej sylwetki i zdrowego funkcjonowania całego organizmu. Stabilizując dietę, masa ciała ustabilizuje się sama. Prawda, że proste?

wykaz składników fitt spray
fitt spray obraz produktu

Fitt Spray PRO

Wybierz Fitt Spray i ustabilizuj dietę.

Sprawdź Cenę Sprawdź Cenę

Fitt spray - Działaj skutecznie!

Formuła Fitt spray PRO ® mieszanka naturalnych substancji aktywnych tworzących razem skuteczny bloker apetytu
Skład 30ml: hoodia gordoni (30% - 9ml), kofeina (10% - 3ml), african mango (10% - 3ml), garcinia cambogia (10% - 3ml), zastrzeżona formuła Fitt Spray PRO ® (40% - 12ml)

SŁÓW KILKA O NADWADZE I JEJ PRZYCZYNACH...

Kto próbował schudnąć ten wie...

...że proces ten jest długotrwały, często trudny i pełen wyrzeczeń. Bywa też tak, że efekty nie pojawiają się tak szybko, jakbyśmy chcieli. Taka perspektywa nie brzmi zachęcająco, prawda? Dlaczego więc o tym piszemy, skoro już na starcie nastawiamy odbiorcę pesymistycznie? Chcemy w końcu powiedzieć o tym głośno:

nadwaga nie bierze się znikąd!

Organizm jest inteligentnie skonstruowany i potrafi wykorzystać własne zasoby, by wytrzymać okres głodu, ale także by nie doprowadzić do stanu nadwagi. Wie, kiedy potrzebuje pożywienia i w jakiej ilości, a co więcej, informuje nas o tym. To, że nie potrafimy wsłuchiwać się w jego potrzeby, odbija się negatywnie na szeregu procesów, które w nim zachodzą, m.in. na przemianach metabolicznych. Sami sobie jesteśmy winni! Taka nasza mentalność i słabość - jedzenie to przyjemność. Jemy z nudów, przed telewizorem, gdy rozmowa dobrze się klei, w towarzystwie, a nawet ze stresu przed egzaminem czy ważnym spotkaniem. To z tym problemem należy walczyć w pierwszej kolejności! Mówi się, że waga nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan sylwetki (należy rozumieć zróżnicowanie między tkanką mięśniową, a tkanką tłuszczową) i stwierdzenie to dotyczy osób ćwiczących i aktywnych fizycznie. Nadwaga to nie tylko stan, w którym waga ciała nie mieści się w normach BMI (Body Mass Index czyli wskaźnik masy ciała), ale także sytuacja, w której poziom tkanki tłuszczowej w organizmie przekracza optymalne wskaźniki zdrowotne. Nadwaga to już nie problem, a typowa cecha populacji. Społeczność ta charakteryzuje się tym, że nie występuje tam problem z dostępem do żywności przy jednoczesnym mało aktywnym stylu życia. Więcej jedzenia, mniej ruchu to idealne warunki do tego, by prędzej czy później wystąpiła nadwaga.

fitt spray modelka
wykaz składników fitt spray

ŻEBY SCHUDNĄĆ, TRZEBA JEŚĆ.

Dla zrozumienia powyższej tezy należy sobie uświadomić jak działa organizm. Ciało powinno być traktowane jako gigantyczny piec, który potrzebuje paliwa, żeby wytwarzać ciepło. Paliwo, to odpowiednie jedzenie, a ciepło to przemiana materii. Rezygnując z posiłków, czy praktykując głodówki rozstrajamy metabolizm, przez co trawienie zachodzi wolniej, a tego przecież chcemy uniknąć.

JEDZ REGULARNIE!

NIE ZAPOMINAJ O NAWADNIANIU!

Wiele osób bagatelizuje picie wody w ciągu dnia. To duży błąd, ponieważ picie wody oczyszcza organizm z toksyn i nawilża skórę. Dzięki częstemu piciu oczyszczamy również nerki zapobiegając na przykład kamicy nerkowej. Optymalna ilość to 2,5 litra na dobę. Może to sprawiać pewne trudności, jednak wystarczy odrobina samozaparcia, pamiętaj...

PIJ WODĘ!

Dostawa

Przesyłki są nadawane z oddziału naszej firmy w Polsce. Zamówienia złożone do godziny 12.00 realizowane są tego samego dnia i w większości docierają do klienta na następny dzień roboczy. Dostawa przesyłki pod wskazany przez Państwa adres odbywa się przez firmę kurierską DPD.

Płatność

- Płatność szybkim przelewem w systemie TPay – darmowa dostawa
- Płatność przelewem bankowym na numer konta (nr zamówienia w tytule przelewu) – darmowa dostawa
- Płatność przy odbiorze (Przesyłka kurierska DPD) - 0 zł

Przeciwwskazania:

Nie stosować u kobiet w ciąży, matek karmiących, osób ze stwierdzonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka oraz dzieci poniżej 18 roku życia.

* Rezultaty stosowania podane w aukcji oraz treści zawarte w komentarzach są indywidualnymi rezultatami poszczególnych osób, firma Vital Progres nie gwarantuje identycznych wyników, mogą się one różnić w zależności od regularnego stosowania suplementu zgodnie z zaleceniami, ogólnej kondycji organizmu, uwarunkowań genetycznych, sposobu odżywiania oraz stylu życia. Produkt to suplement diety, który nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest lekiem i nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza. W trakcie trwania kuracji zaleca się zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

Bezpieczne płatności Tpay.com

wizualizacja tpay

Bezpieczeństwo płatności z tpay zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami. Wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze VISA i MasterCard do dostarczenia płatnoci kartami. Dane te są szczególnie chronione i zabezpiecznone przed jakimkolwiek dostępem.